Naše Mysl je jako Vesmír. Je Nekonečná a vytváří Život! ♥


Forest silence mi propůjčuje tichá slova, která sem budu psát. Je to můj Svět, můj Odraz Sebe.

Radost být zpátky ve škole.. Na co se vůbec těším?!

6. září 2015 v 20:02 |  Radosti
Vítej u mého nového článku školáku, studente.. :)

Je začátek Září, čímž začíná i ne moc oblíbená škola.Je už hodně moc článků na téma Škola, např. wishlisty, první den ve škole, DIY.. Mě zase napadlo a už jsem přemýšlela, na co se budu těšit, až budu ve škole. A že se fakt těším haha! Psala jsem asi v únoru docela negativní pohled na Školní systém, tentokrát přesedlám na pozitivní náhled na průběh školy a na co bych se mohla těšit. Školu mám v Praze 9 na Jarově a studuju obor Zahradnictví. Jdeme na to!

1. Cestování po Praze. Jelikož mám Opencard, což je taková lítačka, kde nemusíte kupovat různé lístky na MHD, ale stačí vám jenom si zaplatit třeba měsíc a vyjde vás to mnohem levněji, než kdybyste si kupovali dokola jízdenku. No a to znamená, že po škole se můžu různě po Praze kouknout na nějaké památky nebo se podívat do různých obchodů, aniž bych si furt kupovala lístek!

2. Kamarádi. Vtipný je, že mými kamarády jsou jenom spolužáci ve třídě. V podstatě s nikým jiným z jiných tříd se nebavím ani neznám. Ale co.. Stačí mi!!

3. Praxe. Jedna z věcí, kterou mám fakt ráda na škole. Nesedíme v lavicích zavření ve třídě učíc se teorii, ale pěkně pracujeme venku s Přírodou, kde necháme nejenom rodit další Bytosti Přírody, ale staráme se o ně, přesazujeme a prostě aby se cítili dobře. A to já miluju.. být v kontaktu s Přírodou! 🌿

4. Cpaní se jídlem od jiných lidí. Věřte mi, na tohle jsem Expert! Už od první základky dokonce.. a táhne se to se mnou i na střední. Ale!! Naučila jsem se dělit sama s lidmi, takže taky ráda dávám ochutnat jídlo a dám jim napít. Dokonce se sama nabízím! Je to pro mě takový dobrý skutek. Člověk pak i sám za vámi přijde a nabídne vám ochutnat jejich jídlo! Co dáváš do Světa, to se ti i vrátí! :)

* Mezitím hledám nějaké obrázky navazující na téma Škola, ale všechny jsou negativní ahahahah.. nedivím se*

5. Zpestření sešitů. Mám spoustu nápadů jak si zpestřit sešity. Mohla bych udělat DIY, ale těch je tu dost. Snad nezruším tiskárnu. Nechci mít nudné sešity, které ve mě nic nevyvolávají, proto bych si je chtěla nějak vytunit. Napadlo mě, že ke každému předmětu dala nějaký citát, který pojednává o něm. Ale nevím, jak budu chtít najít citát na Ochranu rostlin, což je jeden z předmětů u nás. Možná si i budu lepit květiny do sešitů a různě zdobit. Možná se najdou nějaké učitelky, kterým se to nebude líbit.. ale to mají smůlu, je to moje věc.

6. Sledování lidí. Ano, ráda sleduji lidi. Jak se chovají, jejich pohyby, řeč těla. Jejich pohledy, nálady. Co je donutilo vyjít ven ze třídy.

7. Hádání se se dvěma učiteli. Ne, že bych zrovna byla vyvolávačka hádek s učiteli, na to máme jiného experta ve třídě. Ale máme tady dva učitele. Přesněji učitele a učitelku, kdy je občas vážně zábavné se s nimi hádat o blbostech. Ještě vždycky vytáhnu na ně nějaké moudro.

8. Nekončící záchvaty smíchu. Na tohle se vážně těším, protože miluju svůj smích a když se lidé smějou. Cítím se vždycky pak skvěle a stačí se podívat na vašeho spolusmějícího a chytnete další výřep ( chápej jako výbuch smíchu) a učitele na vás koukají nechápavě, při nejhorším vás pozvou k tabuli a vyzkouší si na vás vaše vědomosti, které jste ''posbírali'' během hodiny.

9. Spánek. Hodně moc spánku. Doufám, že nejsem sama, kdo nejradši spí o hodině. Když ony ty hodiny jsou někdy nudné, učitelé mluví takovým uspávacím hlasem. A vy pak zjistíte, že máte zavřené oči,a ani si nepamatujete, kdy jste je zavřeli. Ale zdá se, že to nějak našim učitelům nevadí, hlavně když neděláme bordel!


* And tired


To je pro dnešek vše, co mě napadne.
A co vy a škola? Jaký byl první den? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 6. září 2015 v 20:13 | Reagovat

Mám to dost podobně. :)

2 Natt skog Natt skog | Web | 6. září 2015 v 20:47 | Reagovat

[1]: To jsem ráda. :)

3 Misulka Misulka | 6. září 2015 v 21:06 | Reagovat

Mám to skoro stejně:D
Fakt super článek, žeru tvůj blog♥

4 Natt skog Natt skog | Web | 6. září 2015 v 21:21 | Reagovat

[3]: Já žeru tebe.♥

5 Týnka Týnka | Web | 25. října 2015 v 19:06 | Reagovat

Moc hezký článek :)

http://kristynacihakova.blogspot.cz/2015/10/velka-adventni-giveaway.html <= Srdečně Tě zvu na VELKOU ADVENTNÍ GIVEAWAY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama