Naše Mysl je jako Vesmír. Je Nekonečná a vytváří Život! ♥


Forest silence mi propůjčuje tichá slova, která sem budu psát. Je to můj Svět, můj Odraz Sebe.

Kradení sušin, nahá při modrém měsíci, význam lapače snů..

28. srpna 2015 v 19:49 |  Radosti
Ahooj kvítci. ❀✿
Dnešní článek bude o radostech tohohle srpna.
Nevím, jak začít, tak asi načnu to, že 1. srpna jsem byla na festivalu Natruc v Kolíně s kámoškou a spolužačkou dohromady, který jsme si obě užili. Byly tam fajn kapely i zpěváci, např. Xindl X, Voxel, Rybičky 48, Vypsaná fixa, ATMO music, Nebe, UDG a další.. Když jsme přišli k prodejně, tak mi přišlo blbý jít na takový festival v Mayhem mikině ( Mayhem- black metal).. naštěstí tam bylo plno metalistů, tak to ze mě opadlo. Musím i zdůraznit, že jsem jela sama poprvé vlakem. Naposledy to bylo před mnoha lety, a taky musím přiznat, že jet vlakem je fakt úžasný. Nicméně jsem dostala k narozeninám od Báry nádhernou malbu s vlkem. A taky fajn zážitek byl, když v pátek o Modrém měsíci jsme se s Bárou svlékli a skočili nahé do krytého bazénu. Bylo to takový očištění a něco jako rituál pro mě. Dokud Báry dědečka nenapadlo vyjít ven a projít se, samozřejmě i kolem bazénu, ve kterým jsme byli obě schované a snažili se neprskat smíchy. Jojo.


( předloha)

☟☟☟


(Báry malba)


Je první týden srpna a zrovna tenhle horký týden máme praxe. Až zjistím, kde bydlí ten člověk, kterýho napadlo, že budeme mít praxe v tom vedru, tak mu pošlu menší atomovku.
No, každý den se tam polívali spolužáci, něco jsem schytala i já. Jsem ráda, že jsem mohla strávit týden se spolužáky, chyběli mi, ale co mi taky udělalo radost, nacházela jsem po cestě krásná paví pírka. Našla jsem jich pět, jedno jsem dala mamce. Na praxích je takový kotec, ve kterých jsou pávi a vždycky je přes den pouštějí, takže nás občas poctí svojí vznešenou návštěvou.
Zase jsem dostala k narozeninám dárek, tentokrát od spolusedící ve škole. Krásný červený Lapač snů, takže se mi hodí do sbírky Lapačů. Jeden je malinký žlutý, vyrobený od Přítelkyně ( Nechodíme spolu, ale nemám ráda označení nejlepší kamarádka, ale zase jenom kamarádka to není. Známe se odmalička, občas se sejdeme a popovídáme si, víme o sobě dost, proto označení Přítelkyně. Kamarád je ten, se kterým se normálně bavíš, Přítel je ten, kterýmu věříš a přiznáš o sobě svá tajemství.) Druhý, velký modrý lapač jsem dostala k Vánocům od rodičů. Jo a spolusedící mamka přivezla leguány po praxích, takže jsem se s ním pomazlila, měla ho v náručí, dokonce mě olízla a chtěla mi vylézt na rameno. Prostě malý dráček bez křídel. A vlastně ještě... ukradla jsem na půdě, kde se suší rostliny pár svazků sušin. Ale nebyla jsem jediná, ještě dvě spolužačky si taky něco málo vzaly. Ale já jsem toho měla hodně. No, však se to neztratí a hezky poslouží jako dekorace ve vázách.( Od spolužačky lapač a její leguán, který jsem ale nedostala k narozeninám:( )


,,Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího. ''


( paví pírka)( Sušiny)( jiné hmotné radosti)


To je pro tento článek asi vše. Je celkem dlouhý. :)
Mějte krásný víkend! ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Foster Annie Foster | Web | 29. srpna 2015 v 9:06 | Reagovat

Moc hezký článek!
Lapače snů mám strašně moc ráda, bohužel vlastním pouze jeden (zatím!). A koupání o Modrém měsíci v bazénu a ještě k tomu nahá? To musí být opravdu dobrý zážitek!
A stejně jako Ty nesnesu slovní spojení "nejlepší kamarádka" a mám k tomu své důvody...
Rozhodně si Tvůj blog přidám do složky s oblíbenými blogy!:)

2 Natt skog Natt skog | Web | 29. srpna 2015 v 12:23 | Reagovat

[1]: Děkuju za komentář Annie! :)
Já zatím vlastním teda jenom 3, ale chci jich rozhodně víc i různých stylů.
Bylo to úžasný, vždycky jsem chtěla vyzkoušet plavat nahá třeba v rybníku o měsíci, ale tak bazén je taky dobrá náhrada. :D Je to pro mě takový přirozený, napojení s přírodou. :)
Děkuju moc! ♥

3 Kačí Kačí | Web | 29. srpna 2015 v 16:30 | Reagovat

Vážně sis těch sušin vzala tolik? =D Ale já bych je tam asi taky nenechala =D
Ten fialový "pugét" je úžasnej!
Ty by jsi chtěla změnit styl oblékání? :O A já si vždycky přála nosit metalový mikiny, teda s tím, že bych se tý hudbě vážně věnovala. Což není tak docela pravda.
Atma ti závidím! Já teda měla možnost,  dva kilometry vesnice dál, ale... 250,- na pár hodin. Moc se mi do toho nechtělo=D. Navíc, když jsme viděla, že kamarádky skončily s dost promile =D ale vše si prej pamatovaly, tak se mi chtělo ještě míň. =D
A ta kresba je krásná! :) Já se rozhodla, že zkusím namalovat ten měsíc, co se mi tak povedl vyfotit, ale já a kreslení =D Nejvíc se mi asi povede to černé kolem. =D :)

4 Natt skog Natt skog | Web | 29. srpna 2015 v 17:30 | Reagovat

[3]: A věř, že mi jich pár zbylo, ale už jsem to neměla kam dát. Ozdobila jsem s tím celý barák, takže jsem nakonec ještě dala sousedce to zbylý. :D :)
Já sice poslouchám metal, ale oblečení žádný metalový nemám. I když nějakých pár triček s kapelami bych chtěla. Ale zase peníze.. :/ A stejně ani nijak netoužím po metalovým oblečení. Ráda bych oblečení, které ukazuje, jaká jsem. A tu mikinu mám po bratrovi a byla pohodlná, to je tak jediný, co metalový mám. :D :)
Přiznám, že i přesto, že poslouchám ten black, tak na ATMO jsem pařila, aniž bych je doopravdy poslouchala. Trošku vtipný, radši to žádnému metalistovi nebudu říkat. :'( :D Tak snad budeš mít jindy šanci!
Tu kresbu totálně žeru, měla jsem z ní fakt radost. Tak to jsem na tebe zvědavá! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama