Naše Mysl je jako Vesmír. Je Nekonečná a vytváří Život! ♥


Forest silence mi propůjčuje tichá slova, která sem budu psát. Je to můj Svět, můj Odraz Sebe.

Červen 2015

Když člověk prochází změnami

19. června 2015 v 20:10 ☽☯ ForestLife ▽ ♋
Ahoj.. :)

Po dlouhé době, tedy po měsíci píšu konečně článek, který nebude zaměřený přesně na nějaké téma, ale spíš na moje období.

Tenhle měsíc je neskutečně náročný pro mě. Určitě každý zná, když celý den je v pořádku, směje se a pak přijde domů a všechno na něj padne a člověk má chuť si lehnout do postele a otupěle civět do stěny, dokud neusne nebo prostě se na nic nezmůže a nemá tak nějak náladu.

Jsem šťastná a pozitivní bytost. Všimla jsem si, že nedokážu přiznat, že jsem smutná. Jak lidem tak ani sobě. Nerada si to přiznám, ikdyž vím, že to tak je. Ale uvědomila jsem si, že na tom není nic špatnýho. Ne že bych byla hodně smutná, ale jsem unavená. Nemám chuť nic dělat, jenom si třeba jdu číst nebo sedím u počítače, dokud se mi nechce spát. Určitě znáte takový ty stereotypní dny, kdy děláte furt to stejný a nemáte sílu a energii to změnit a dělat to co vás baví.

Dále přiznám, že tenhle měsíc byl pro mě stresující. Nikdy nemám stres, ale tomuhle měsíci se to povedlo. Změněný rozvrh, zvláštní vztah k člověkovi, Příjezd domů pozdě večer ze školy, dokonce i průsery ve škole, ačkoli jsem celkem bezproblémová. No, mohla bych povídat dále.

Dneska jsem si uvědomila, že procházím nějakou vnitřní proměnou. Stále přesně nevím, co se děje, ale cítím, že se měním. Ale na druhou stranu je to náročný a velmi vyčerpávající. Za následek této proměny, kterou (pozor!) stále procházím je větší seběvědomí, cítím se krásná, starám se víc o sebe, více komunikuju s lidmi a cítím k ním narůstávající lásku, jsem otevřenější ke všem, což se mi násobně vrací, za což moc děkuju. ♥

Četla jsem často, že když ztišíte mysl, více uslyšíte. A tohle teď pociťuju na vlastní kůži a je to velmi zvláštní pocit. Velké uvědomění. Když jsem o samotě, přichází ke mě odpovědi sami. Četla jsem i, že lidé, co jsou o samotě, dokážou hlouběji milovat ostatní. Hlavní je začít milovat sebe, aby mohl milovat ostatní.

Cítím se skvěle a děkuju za tenhle měsíc. Sice mě teda naprosto sundal, ale hodně mi ukázal. ♥

Věřím, že je vás mnoho, kteří tohle taky zažíváte, ale vězte, že je to k něčemu dobré.

Tak kdopak se v tom vidí? :)