Naše Mysl je jako Vesmír. Je Nekonečná a vytváří Život! ♥


Forest silence mi propůjčuje tichá slova, která sem budu psát. Je to můj Svět, můj Odraz Sebe.

Květen 2015

Pamatovák na sny

1. května 2015 v 20:54 ☽☯ ForestLife ▽ ♋
Sen.. co vás při tomhle slovu napadne? K čemu je máme, Proč je máme? Co to je vlastně sen? Jsou to vážně jenom sny nebo je v tom něco hlubšího, něco neznámého, neprozkoumaného či více duchovního? Každý si k tomu může přivodit i Lucidní snění, Astrální cestování, Věštění a další podobné ''stavy''. Může být sen i brána do jiných dimenzí? Samé otázky, ne každý si na ně dokáže odpovědět. Každý bereme tohle slovo jinak. Hádám, že určitě hodně lidí doma vlastní takzvaný Snář, kde si listujeme a nacházíme věci, které jsme viděli nebo které nás provázeli ve snech a zjišťujeme jejich význam.

Pamatujete si sny? A co třeba takový sen, který si pamatujete odmalička, úplně dopodrobna, jako by se vám zdál včera?
Napadlo mě,že bych pro dnešní téma mohla napsat dva sny, které si pamatuju dopodrobna a hlavně si myslím, že jsou to dva z nejstarších snů, co jsem měla.

Na začátek byl řekla můj názor na Sny. Podle mě, je vytváří naše Podvědomí, které se nám snaží něco naznačit, ukázat nebo vysvětlit skrze sny. Můžeme zde také komunikovat s mrtvými ( já jsem to štěstí měla), nacházet odpovědi na naše otázky, pocity nebo jen prostě si užívat tohoto světa, do kterého nám nikdo nemůže vtrhnout. Můžeme je i ovládat a to se blížíme už ke stavu jménem Lucidní snění, o kterém ale nebudu dneska hovořit. Myslím, že bych ztratila kus sebe, kdybych sny neměla. Zvláštní taky je, že sny mají i zvířata, docela by mě i zajímalo, co se jim třeba zdá. Nuže jdeme k mému prvnímu snu.

Nacházím se zrovna u babičky v Městečku. Dům je starý, poprskané zdi a před ním je kotec pro psy. Kotec působí pochmurně, jakoby byl obalený nějakou neviditelnou zdí, která nedovolila světlu proniknout přes ten obal. Všude světlo, jen ten kotec je temný. Působí na mě špatným dojmem, už jen kvůli tomu, že tam leží kosti, které patří babiččiným pejskům rasy Pinč. Prostupuje mnou řezavá bolest a strach. Odcházím pryč a jdu cestičkou do kopce. Nevím, proč tam jdu, ale vím, že tam něco je, asi mě vede intuice. Vycházím kopec. Všude samá travnatá pustina, ale když se podívám směrem doprava, vidím palác.. andělský. Přicházím k němu. Je obrovský, jen jedna stěna chybí a proto vidím vše, co je v tom paláci. Kolem něho svítí zlatá Aura a slyším vysoké chorály Andělů, které nejsou k vidění a přece jenom všude kolem jsou.

Druhý sen

Sedím u okna v nějaké chalupě, za chvíli je Půlnoc. U okna je autíčko a já si s ním hraju. Nastává půlnoc a na nebi se zjevuje obraz Vlkodlaka. Dívám se na něj skrz okno a hlava Vlkodlaka se otáčí ke mě. Vypadá fakt naštvaně. Promlouvá ke mě, ale mě přijde, jako kdyby na mě řval, že jsem měla srdce až v kalhotech.. no ve snu spíš v noční košili. Varuje mě. Jakmile mě uvidí ještě dvakrát u okna o Půlnoci, tak mě bohužel bude muset zabít.
Neuposlechla jsem ho. Další noci, blízko Půlnoci sedím zase u okna a hraju si s autíčkem. Přichází osudná Půlnoc a já vidím, jak se nebe zase tvaruje do obrazu Vlkodlaka. Sotva stačím utéct už vyskočil z nebe a srazil mě k zemi a.. vyrval mi zubama srdce z těla. Poslední, co si pamatuju je, že koukám ze stropu a vidím, jak lidé nesou ze schodů mojí malou rakev. Ve snu jsem cítila, že to Vlkodlava mrzelo, že to musel udělat, ale prostě musel.

Tohle byly dva z mých nejstarších snů a pamatuju si je dopodrobna. Je těžké vysvětlit ty pocity, které pociťujete během průběhu snů. Určitě to každý z nás zná. Přiznám, že si i sny maluju i zapisuju. Pamatuju si jich hodně, vždycky zničehonic si na pár hned vzpomenu.

A moje otázka je jasná. Jaký máte vy pohled na Sny? Copak nám znázorňují? Pamatujete si sny? :)

Citáty:
Člověk nikdy nesmí přestat snít. Sen je potravou duše, tak jako jídlo je potravou těla.
Sny nás pozvedají z pozemského každodenního života. Obohacují naši budoucnost o nové možnosti.
Štěstí by nemělo být nikdy úplné. Koneckonců sny neznají mezí.
Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera.
Některé sny se jen zdají, jiné jdou hlouběji.