Naše Mysl je jako Vesmír. Je Nekonečná a vytváří Život! ♥


Forest silence mi propůjčuje tichá slova, která sem budu psát. Je to můj Svět, můj Odraz Sebe.

Únor 2015

Názor na léky a bylinky

21. února 2015 v 20:17 Pohledy a názory
Ahoj!!
Už se nějakou tu dobu zajímám o léčiva a dneska jsem se rozhodla o tom napsat svůj názor.

Hned řeknu, že jsem velký odpůrce chemických léčiv.
Léky podle mne jsou svinstvo. Přijde mi, že je to byznys a že se na nich dneska vydělává. Nevím proč, ale zvedá se mi žaludek, když vidím, jak mamka do sebe láduje 5 prášků denně, přijde mi to tak odporný. Já, když už jsem nemocná, což není u mě obvyklé, tak si vystačím s čajem a způsoby, jak zase získat nad svým tělem moc.

Přemýšleli jste někdy o tom, že nemoc je jen příčina našeho negativního myšlení?

Proč do sebe cpát léky, když jenom nemoc potlačují, ale nezastaví. Vypneme jen kontrolku, která nám ukazuje, že něco děláme špatně, případně, že nám něco chybí ( tělo nemá jinou možnost, jak nám to naznačit). Zbytečně děláme jenom tělu hůř, ikdyž se to nezdá. Uvědomujeme si, že když budeme do sebe cpát chemii, že naše tělo se přestane učit léčit samo sebe?

Ráda bych těď citovala z jedné stránky úryvek o nemoci:
Nemoci si způsobujeme úplně sami. Ať tomu věříte nebo ne, drtivou většinu nemocí si způsobujeme úplně sami. U většiny nemocí nějakou dobu trvá, než se projeví na fyzickém stavu těla, ale pokud přijmeme, že jsme si nemoc z nějakého důvodu vytvořili sami, pak se jí můžeme stejně jednoduchým způsobem zbavit. Značná část nemocí souvisí se stavy, které jsme si zvykli řadit pod slovo stres, ale mají co dělat především s negativními emočními osobními prožitky. Tedy s tím, jak na danou situaci reagujeme, jak ji vnímáme.
Jak si tohle uvědomíme, tak nás nic nezastaví.

Nemoc.. všímáte si něčeho zajímavého na tom slovu? Ne-moc? Přijde mi to srandovní, ale je to pravda. Nemáme moc nad svým tělem, tedy negativní myšlenky nás ovládají a mi přestáváme mít moc nad svým tělem a ta nemoc začíná řídit nás.

I jsem si všimla, že dnešní doktoři se už nezabývají psychikou člověka, ale jenom předepisují léky. Už s námi neřeší zakořeněná traumata nebo myšlenky. Jeden z důvodů, jak se vyléčit je vypustit z těla tyhle špatnosti. A právě na tomhle se vydělává. Když to nebudou s námi řešit, stále to bude zakořeněný a my budeme nemocní a stále chodit k doktorům, které nám budou dávat léky a budou na tom vydělávat. Třeba už má dnešní moderní medicína lék na rakovinu, ale nechce to říct nahlas, protože si právě vydělávají teď na tom, že chodíme furt na operace, zase ty léky a všechno možný kupujem. A přitom stačí si jenom uvědomit, co že to vyvolává tu Rakovinu. Je to složitý vysvětlit, není to přesně to, co jsem chtěla říct, ale teď si s tímhle vystačím, co jsem řekla a doufám, že mě každý pochopil.


Dám vám pár rad, jak bychom mohli zastavit nemoc. :)

1) Byliny- Miluju tohle slovo. Není nic lepšího než si udělat čaj z bylin. Je to bez chemie, někdy si to můžeme sami i natrhat, ikdyž je i občas obtížné vůbec sehnat potřebné byliny. Zatímco chemické léky nám můžou ublížit, byliny buď pomůžou a nebo nepomůžou, ale neublíží ( aspoň mě to přijde). Narozdíl od léků byliny harmonizují tělo.

2) Příroda- Není nic lepšího než nemoce řešit Přírodou. Ne nadarmo se říká: ,, Koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda. '' Je dobré chodit pravidelně do přírody a nesedět za počítačem, který taky mnohdy je příčinou nemoce. Kdo by to řekl, že i stromy léčí a že můžeme z nich čerpat energii ( nevím, kdo na to věří, ale funguje to).

3) Myšlenky- Tak na tohle si dejte obzvlášť pozor. Negativní myšlenky jsou začátkem naší nemoci. Obzvlášť si dejte ale taky pozor na to, abyste své negativní myšlenky nepotlačovali, což způsobuje taky nemoc, protože potlačováním se hromadí špatná energie v nás a to způsobuje start záludnému nepříteli v našem těle. Přijměme naše negativní myšlenky, popřemejšleme, proč tak smýšlíme, popřípadě je změňme, ale hlavně prosím je nepotlačujte. Někdy je dobré i nemyslet, protože si tím můžete vytvořit problém, který tam předtím nebyl. Na to funguje skvěle meditace.

4) Když víte, že vám to nedělá dobře, tak to nedělejte- V tomhle se asi všichni neshodneme. Třeba práce nám způsobuje stres, ale musíme tam chodit, protože si nějak vydělávat musíme. Zrovna tohle mě štve a nesouhlasím s tím, ale nebudu vám vypisovat důvody, protože to bych odešla od tématu. Dáme jiný příklad. Sedíte u počítače a bolí vás záda. Tak se zvedněte a neseďte u něj, když víte, že vás z toho ty záda bolí. Jak jednoduché. Nedělejte věci, které se vám příčí.

5) Věnování a péče sama sobě- Ikdyž zjistíte, co vám nemoc chce naznačit a změníte myšlenky k dobrému, tak to nestačí. Pokud jste nastydlí, tak se i udržujte v teple, pijte čaj, vemte si ponožky ( já si je nerada beru. Přijde mi, že nemám cit v nich.) a pořádně se oblékněte. I to vaše tělo potřebuje. Vaše tělo i duše potřebuje i očistu třeba pitím vody, vykoupáním se a namazáním nějakým krémem.

6) Láska- Jak jinak že jo. Vaše tělo potřebuje vaší lásku, když jste zrovna nemocní.

7) Duševní vyrovnanost- Bez toho se nevyléčíte a nebudete v rovnáze.

8) Dále funguje alternativní medicína, která se zaobírá psychikou člověka. Pod tímto označením se nachází léčebné metody založené na netradičních způsobech léčby, opírající se o staré a osvědčené poznatky přírody, jejíž jsme součástí, a jejich neměných zákonů, které většinou naše současná medicína nepoužívá, která z původní přírodní léčby sice vycházela, ale postupně ji opustila, aby opřela svoji léčbu o vědecké poznatky. Nemocem je potřeba předcházet a nečekat až něco přijde, to může být již velmi pozdě. Nepatrné nic neříkající příznaky, je potřeba léčit v prvopočátku a hlavně je potřeba těmto signálům těla rozumět. Do alternativní medicíny můžeme zařadit např. masáže, reiki, fytoterapie, zooterapie, jo'ga, bioterapie, psychotronika a další... A pak určitě léčí i hudba, přátelé, zdravé jídlo , spánek a tak dále a tak dále..

Myslím, že to je to nejhlavnější. :) Doufám, že někdo si tady najde to svoje. Popřípadě mě upozorní, co by ještě mohlo fungovat.

Je toho hodně, co bych chtěla říct na tohle téma. Ale bylo by to zdlouhavý, už teď je ten článek dlouhý. Ale je to takový to základní, co jsem chtěla říct i jakými stránkami jsem se inspirovala. Hodně se o tyhle věci zajímám i v budoucnosti se tomu budu věnovat a jsem ráda, že jsem konečně sepsala tak nějak všechno, co jsem chtěla říct o tomhle tématu.

Doufám, že se vám to líbilo a i jsem zvědavá, co na to řeknete, pokud teda vůbec přečtete tohle celý. Pokud ano, klaním se vám a Děkuju. ♥

A jaký vy máte názor na léky, byliny, moderní medicínu? Podporujete radši tu moderní nebo tu alternativní?

Citáty: Lékař je ten, kdo nalévá drogy, které málo zná, do těla, které zná ještě míň.
Jedna z podmínek uzdravení je chtít se uzdravit.
I myšlení občas škodí zdraví.

PS: Inspirace ze stránek:
stránka o psychosomatických nemocech, kterým se věnuju a kde najdete příčiny způsobení nemoci: http://holcak.eu/kurzy-seminare-treninky-workshopy/psychosomaticke-priciny-nemoci/

Psyhosomatik Jan Hnízdil mluví o zdraví a dnešní medicíně:
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/348719-psychosomatik-jan-hnizdil-ockovat-proti-chripce-bych-sve-deti-nenechal.html

Každá negativní myšlenka tělu ubližuje:
http://www.kafe.cz/krasa-a-zdravi/kazda-negativni-myslenka-telu-ublizuje-31264.aspx#.VOesPlI3PL_


3. divnost- spánková paralýza

16. února 2015 v 21:00 Divnosti
Ahoj!!
Dneska v tomhle článku se budu věnovat spánkové paralýze, kterou občas trpím. Ale na začátek vás seznámím s tímhle stavem.
Zároveň vás upozorňuju, že tohle bude celkem dlouhý článek.

Spánková paralýza a její příčiny
Spánková paralýza neboli spánková obrna je stav mezi spánkem a bděním, kdy si pacient částečně uvědomuje realitu, ale jeho tělo se nachází v REM fázi spánku, která mu neumožňuje se hýbat. Tento stav spojený s halucinacemi, pocity paniky a úzkosti, ztíženým dýcháním a bušením srdce je pro pacienty velmi děsivým zážitkem. Po úplném probrání ze spánku, spánková paralýza samovolně odezní. Spánková paralýza může nastat jak při probouzení pacienta , tak i během usínání.

Projevy SP
Izolovaná forma spánkové obrny, charakterizovaná ojedinělým výskytem v životě pacienta, je spojena s představou pacienta, že je v jeho ložnici přítomna neznámá bytost, například člověk, který před lety zemřel, nebo naopak člověk, který se má teprve narodit, anebo příslušník mimozemské civilizace (řada pacientů po zkušenosti s ojedinělou spánkovou paralýzou uvedla, že se setkala s UFO nebo se zjevením). Pacient při tomto setkání zažívá silné pocity strachu a úzkosti, chce před neznámou bytostí uniknout, jenže zjišťuje, že jeho svaly zůstaly zcela paralyzovány - odtud také název spánková paralýza. Typickými příznaky jsou ztížené dýchání (pacienti mají pocit, že na jejich hrudi leží velký kámen) , zrychlený tep, bušení srdce a panika. Tento stav trvá několik vteřin až minut. Poté se pacient zcela probere a se normálně hýbat.

To je asi všechno potřebné, co byste měli vědět o spánkové paralýze. Kdo se o tom více zajímá, na konci článku dám adresu, ze které jsem ''vycucala'' informace.

1. zážitek
Byl hezký den v teplém červenci roku 2012, kdy jsem jela s tátou na stavbu, abych si něco vydělala. Tátovi jsem po nějaké době nevěděla, jak pomoct, ani práci pro mě nenašel, tak jsem řekla, že si půjdu lehnout do jeho auta.
V autě jsem si lehla a přikryla tátovou mikinou. Běhen usínání mi zničehonic zběsile začal ''pracovat'' mozek. Mozek mi přišel jak nějaká mašina. Zněl jak mašina i pracoval jak mašina, která má za chvíli vybuchnout. Potřebovala jsem dost silnou vůli na to, abych to zastavila. Problém byl, že jsem zrovna byla ve spánkové paralýze ( v té době jsem nevěděla o tomhle názvu) a jak jsem se nemohla hýbat, tak se ten stav s mozkem stále vracel, takže to bylo hodně vyčerpávají a měla jsem samozřejmě strach neskutečný. Konečně jsem se zvedla, přemýšlela jsem, jestli mám znovu lehnout nebo ne, nakonec jsem se rozhodla, že si znovu lehnu. Což nebyl dobrý nápad, protože jsem stále přeskakovala do spánkové paralýzy. Potom jsem to vzdala a šla za tátou zpátky na stavbu.

2. zážitek
Byla půlnoc v srpnu roku 2014. Zdál se mi sen, jak stojím u moře a povídám si s nějakou osobou. Pamatuju si, jak jsem odstartovala slovem Smrt ve snu pohlcování. Asi nechápete, co myslím. Já sama si myslím, že tohle nebyla doopravdy spánková paralýza, ale něco podobného. Mým vyslovením Smrti jsem cítila, jak mě něco ve snu sleduje a pohlcovalo mě to do ''nekonečného'' spánku. Stále to na mě útočilo a já se snažila vzbudit ( ve snu si dokážu říct, ať se probudím a vždy se probudím- super pomůcka na špatné sny), pamatuju si, jak jsem se snažila na mamku volat, ale spíš jsem jenom šeptala a pak se mi zdálo i jako kdybych křičela. Tohle nebyl žádný špatný sen, vím, že to bylo příliš skutečný, natož aby to byl ''jen'' sen. Strašně mě vysilovalo otevřít oči a zkoušela jsem nemyslet na ten sen a spát dál. Ale bohužel mě to zase zpátky stahovalo do toho snu a já věděla, že když se nechám stáhnout, že už se neprobudím ( když to tak píšu, přijde mi to směšný, ale v tu dobu, co jsem to prožívala to byla čirá hrůza). Nakonec jsem toho nechala a šla vzbudit mamku a povídala jsem si s ní o tom. Mamka mi potom říkala, že bych měla se přestat věnovat ezoterice a těmhle věcem, ale bohužel se mi to už stalo předtím, než jsem se tomu začla věnovat, takže to nemá s tím nic společnýho.

3. a zatím poslední zážitek
Bylo nějak kolem půlnoci v říjnu roku 2014. Pustila jsem si jednu kapelu jménem Rafnatyr, která ve mě vyvolala neskutečně ošklivé pocity, které mě samotnou zarazily a vystrašily ( jsem optimistická bytost, skoro nikdy nejsem smutná ani špatně smýšlející, o to právě víc mě překvapily ty návaly pocitů). Sepsala jsem je v chatu kamarádům, kterým věřím a potom jsem to ještě napsala německy jednomu staršímu kamarádovi z Rakouska a jedné ženě z Maďarska anglicky. Možná někdy zveřejním své tehdejší pocity. Nuže, potom jsem si šla lehnout. Byla jsem nervo'zní, protože jsem nechtěla, aby se ten zážitek se snem vrátil. Lehla jsem si a přemýšlela jsem o jednorožci, co běhá po duze ( Pink fluffy unicorn dancing on rainbow :D ), když v tom jako kdyby mi v mysli ''zablikala'' žárovka a světlo zhaslo a jednorožec byl celý od krve, červené oči měl a mě začlo zničehonic tlouct srdce. Snažila jsem se na to nepřemýšlet, ale žel bohům to nešlo zastavit. Po chvilce jsem se rozhodla, že zajdu za mamkou. Zvedla jsem se, ale jako kdyby něco nechtělo, abych šla pryč z pokoje. Když jsem tak učinila, mé tělo začlo neskutečně těžknout, sotva jsem se dobelhala ke dveřím od ložnice rodičů. Byly to minuty neskutečného zla. Před dveřmi do ložnice se mi dělali mžitky před očima a nevěděla jsem, jestli se pozvracím nebo omdlím. Jakmile jsem otevřela dveře s bodavým strachem do ložnice, tak všechno ustalo během vteřiny. Myslím, že to něco už nade mnou nemělo moc. Nakonec se mnou mamka musela spát ( ano, já vím, jsem dítě :D , ale nedokážete si představit ten vyčerpávající strach ) a nic se naštěstí nevrátilo. Další den jsem napsala výše zmiňované ženě z Maďarska, co se stalo a ona mi napsala, že se jí stalo ten den to samé, co jsem jí psala.

Tohle jsou moje největší setkání se spánkovou paralýzou. Nejhorší zážitek byl asi ten druhý. Zároveň se omlouvám, že je to fakt dlouhý dlouhý článek. :)Říká se, že když se nemůžete hnout, tak na vás sedí démon.Pocity, které můžete zažívat během spánkové paralýzy.

Adresa na podrobné popsání SP: http://www.drimota.cz/spankova-paralyza/


A co vy? Máte nějaké podobné zážitky nebo jste i dokonce byli ve stavu spánkové paralýzy?

Čaj Ceylon ♥

13. února 2015 v 20:34 Radosti
Ahojte!!
Určitě každý miluje čaje, a kdo ne, tak je nechápu. Radši bych pila jenom čaje než Coca colu, Fantu, Sprite a další pití plný cukru. Vlastně můžu říct, že teď vlastně piju jenom čaje, už jen kvůli tomu, že jsem nemocná, ale i z důvodu, že jsem přestala pít šťávu ( vždycky jsem si nalila skoro čtvrtku sklenice šťávou... vtipný pozorovat rodiče, když se chtějí trochu napít a pak se ''kření'' u toho, jak je to sladký :D).. Takže bych ráda tohle omezila a učím se pít i vodu, která krásně očišťuje nejen tělo, ale i duši, která to fakt potřebuje, hlavně ta moje!! :)

Dneska mě mamka požádala, jestli bych s ní nejela si koupit cigarety ( mamka kouří, ne já.. jenom s ní musím jezdit furt na nákupy. Jak řeknu jednou ne, tak je oheň na střeše.)

Šli jsme do malého obchůdku na vesnici a mamka se mě zeptala uvnitř, jestli nechci nějaký čaj. Takže jsem se koukala po regálech po čajích, které by mě mohli zaujmout. Jsem bytost, která miluje kreativitu, takže vždycky koukám nejdřív po obalech, které by mě mohly zaujmout. Samozřejmě, že tam stojí ještě další z kartonu udělaný regál, na kterém je napsaný speciální čaj. Jdu se teda hned podívat, co by mi ten název mohl nabídnout. Miluju slovo Speciální!!! Čaje mají krásné krabičky. Některé jsou stylu ''Vintage'' nebo staromodní, takže krabička je bledě růžové barvy, posetá růžemi, ale nevím zrovna, jaký to byl čaj. Další měl takový zvláštní obal, takový modrý ornament, který mě udeřil svojí záhadností a tajemností a to byl čaj černý. Jiný zase byl Ceylonský. Některý byl černý a nebo zelený, který jsem si koupila ( hlavně mamka chtěla, abych si koupila zelený). Ta krabička zeleného čaje, který jsem si teda koupila, měl zelený obal s mapkou uprostřed.

Příště si půjdu koupit další. Už jenom kvůli tomu obalu.. :D

PS: Absolutně miluju obchody s čajem. Jak mají ty různé čaje v těch sklenicích, jak se to dá mixovat a tak. Baví mě dělat profesionála, prohlížet si čaje a vybírat je. Stay profesionál! :D


A Co vy? Jak to máte s čaji? Chutnají vám? Jaký druh čaje máte nejraději? :)
Obal
Uvnitř zabalený


Radost z dneška- Šampón

11. února 2015 v 23:25 Radosti
Ahoj! :)
Už jsem skoro týden nemocná a dneska jsem jela s mamkou na nákup.

Byli jsme v Lidlu a kupovali takový ty běžný věci jako jídlo, hygienu. A právě u té hygieny jsme hledali nějaký šampon na mytí a druhý na vlasy. Na mytí jsme koupili normální za 30 korun. Projíždíme regály a tu si všimnu šamponu, který mě zaujme vzhledem a myšlenkou, že nebude testovaný ( ano, nekupuju a nepoužívám věci testované na zvířatech). Jsou tam dva druhy vůní. Jeden byl s avokádem a voněl fakt nádherně. Druhý byl se zeleným čajem a myslela jsem, že se zblázním. Tak krásně doslova voněl po zeleném čaji.

Šampon stál myslím 70 korun, ale nakonec jsme ho vzali a už se těším, až si s ním umyju vlasy, je to fakt nádherný, jak voní a doufám, že fakt není testovaný, za ty peníze to fakt stojí.

Shrnutí: Za dnešek mám radost ze zakoupení šamponu, který voní DOSLOVA po zeleném čaji. ♥


Za co vy máte radost? Jaký šampony vám nejvíce voní? Dáváte přednost netestovaným značkám? :)
2. divnost

11. února 2015 v 22:05 Divnosti
Ahojte!
Už nevím ani, jak jsem přišla na tenhle ''zlozvyk'', ale zpozorovala jsem, že když se nadechnu, tak pak čekám, až mi dojde kyslík a znovu se nadechnu. Takže mám takový nepřirozený dýchání. Trochu divný, ale nevadí mi. Přijde mi, jako kdybych šetřila a spotřebovávala méně kyslíku na Zemi.

A jakou děláte vy divnou věc? :)

Lustre

10. února 2015 v 23:58 Radosti
https://www.youtube.com/watch?v=iWjHHr-gv34
( prosím o poslech )

Lustre.. pro mě velice důležité jméno, součást Života. ♥
Lustre je one-man kapela, která tvoří velice nádhernou ambientní black metalovou hudbu a myslím, že si v tom najde své i posluchač jiného žánru.
Dneska je den, kdy na stránce facebooku vydal nový song poměrně mladý klučina s velkým talentem Nachtzeit ( přezdívka, česky: Noční čas), což mi udělal velkou radost, protože jsem jeho zarytým fanouškem. Tedy obracím svou duši k jeho hudbě.

Jeho hudba je ambientní, což znamená vytvoření akustického prostředí či zvukové krajiny určitého charakteru a navodit tím atmosféru či vjem, který posluchač zpracuje jako jistou náladu, pocit, atd. Ambient doplňuje black metal, do toho ještě přidá tišší zpěv, ale vždycky ho dobře uslyšíte a který uhraničí do '' tranzu''. Texty jsou velmi krátké, ale slova mají svojí spiritualitu, spojenou s Přírodou, což já absolutně miluji. Do hudby nakonec přidá klávesy, které tvoří různé zvuky, například zvonečky nebo-li ''přírodní'' zvuky, ale to by si každý měl poslechnout jeho tvorbu. Jeho hudba je jako Brána do jiného Světa.
Nedávno se ptal na facebooku, co pro nás znamená Lustre. A já teď obrátím duši k tomuto tématu.

Lustre je součást Přírody. Pro mě je to Sebe-poznání. Otevírají se mi nové myšlenky, které neznám na Svět, na lidi. Má to pro mě hlubší smysl. Jsem poznamenaná o další, novou myšlenku. Zároveň se mi otevírají staré, zapomenuté myšlenky, které si nepamatuju nebo místa, při kterých pociťuju Déjà vu ( jev, kdy má člověk z ničeho nic intenzivní pocit něčeho už dříve prožitého, viděného nebo slyšeného. ) a v hlavě se mi vždycky mihnou nějaká místa, která znám, ale vím, že v tomhle Životě jsem je nenavštívila a přijdou mi, že nejsou z tohohle Světa. Je to velice příjemný a zvláštně tajemný pocit, ale vždycky mě štve, že nedokážu zachytit ten obraz a prozkoumat ho. Lustre má prostě duši.

Ráda si poslechnu pop, hip hop... ale metal, hlavně black metal a jeho podžánry jsou pro mě důležité a víc si toho cením, že při téhle hudbě si tvořím příběh nebo-li děj a nebo se mi dějou tyhle zážitky, zatímco u pop, hip hopu sotva tohle někdy pocítím.

Shrnutí toho všeho: Za dnešek jsem šťastná kvůli vydání nového songu od Lustre. ♥

Ráda bych slyšela i váš názor na tuhle hudbu, je to pro mě důležité. :)


A co vy? Stávají se vám někdy tyhle pocity při hudbě? Jakou hudbu máte nejvíce rádi?(ten pocit, když měl ještě v roce 2012 krásné, dlouhé vlasy) :3 :D :)

Svět ♥

10. února 2015 v 22:56 Pohledy a názory
Svět.. jak nádherné slovo pro mě..
Svět je pro mě něco, ba ne.. je to pro mě živoucí Bytost.
Svět je pro mne Sebe-realizace. To co vysílám do Světa, to se mi vrátí.
Můj pohled na Svět je velice optimistický, protože Svět jsem Já sama. Svět je odraz mého uvažování. Já si ho tvořím. Jaký bude můj pohled na Svět, tak takový i bude. Protože naše myšlenky se tvoří do reality a když si budeme myslet, že Svět bude zlý, tak on bude.
Teď všude slýchávám a určitě i vy slyšíte, dokonce si i myslíte, že Svět ničíme. Ano, je to celkem pravda. Ale dokud budeme jenom sedět a říkat to dokola, ničemu nepomůžeme. Vtipný je, že jediný, kdo může Svět uzdravit, je Lidstvo. Já ale cítím, že lidé se probouzejí, začínáme si uvědomovat, co se děje.
Nejkrásnější by bylo, kdybychom se celé Lidstvo zvedlo, sjednotilo se, začalo obnovovat otevřené rány naší Matky Země, začalo žít v souladu se zvířaty ( vždyť přece oni jsou součástí Země také ), s Přírodou, protože bez ní se neobejdeme, ona bez nás ano a dále se vším, co dělá Zemi dobře a to je Láska. ♥ Jedině Láskou zacelíme pouto se Zemí.
( Určitě vidíte, že tu píšu hodněkrát Svět, ale to je pro mě tak úžasné slovo a bytí, že ho ráda zmiňuji hodně, protože je to přesně to, o co se tu jedná.)

Citát: Doba je špatná? Proto jsi tu Ty, aby si jí změnil!
Neměň Svět, změň Sebe a Svět se začne měnit s tebou.


A jaký máte pohled na Svět vy?


Jsem bytost, která má radost ze všeho

10. února 2015 v 22:36 Radosti
Není nic lepšího než se radovat i z těch nejmenších maličkostí.
Jsem bytost, která má vážně radost aboslutně ze všeho a dokážu udělat ze všeho fascinaci.
V téhle rubrice sem budu psát ( doufám ) každý den, co mi dělá radost. :)


Jaký jste vy? Máte radost ze hmotných věcí nebo jste rádi i za ty ''nehmotné věci jako je ''obyčejný'' den? :)

Citát: Vděčnost je klíč ke šťastnému a naplněnému životu.
1. Divnost

10. února 2015 v 22:29 Divnosti
1. divnost o mě.
Už se vám stalo nebo stává, že vám doslova hřmí v hlavě? Protože já tohle umím ovládat a doufám, že nejsem sama na to.
Budu se vám snažit vysvětlit, jak to dělám. Řekněme, že ''napnu'' uši a začne mi hřmít v hlavě.
Bavila jsem se s tím s mamkou v autě a mamka si neumí představit, jak to funguje nebo jak se to vyvolává a jestli to nějak bolí.
Vůbec to nebolí, nic mi to nedělá, jen je to takový zvláštní.


Stává se to někomu taky? Jaké divné věci děláte vy? :)

Divnost

9. února 2015 v 20:51 Divnosti
Ahoj!
Setkal/a ses někdy s divnými věcmi okolo sebe nebo dokonce i ty děláš divné věci?
V této rubrice se budeme zabývat divnostmi mé osobnosti.
Pokud i ty děláš nějakou neobvyklou věc, neváhej napsat do komentářů!
Myslím, že se nikdo nemá za co stydět. :)